Dragon Ball Z: Kakarot için Bardock- Alone Against Fate DLC’si 13 Ocak 2023’te Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici CyberConnect2, Dragon Ball Z: Kakarot’un indirilebilir içeriği “-Bardock- Alone Against Fate ”in, 13 Ocak 2023’te çıkacağını duyurdu. 
 
“-Bardock- Alone Against Fate”, Dragon Ball Z: Kakarot Season Pass 2 için planlanan üç indirilebilir hikaye içeriğinden birincisi olacak.
 
Dragon Ball Z: Kakarot, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için mevcut. 13 Ocak 2023’te PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları için çıkış yapacak. Yeni jenerasyon sürüm, gelişmiş grafiklere sahip olacak. Bunun yanı Dizi 4K çözünürlükte ve 60 FPS’te çalışacak ve daha kısa yükleme müddetlerini sunacak.
 
Dragon Ball kainatı genişlemeye devam ediyor. DRAGON BALL öyküsüyle ilgili karşılıksız kalan sorular Dragon Ball Z: Kakarot ile karşılık buluyor. Bu oyunda oyuncular daha Evvel hiç görülmemiş öykü kesitlerine rastlıyor. Bunun yanı Dizi İlgi çeken etkinlikler ve Yan misyonlar yer alıyor. 
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir