Dizi Tabanlı Aksiyon Oyunu Coromon, 21 Temmuz’da Switch Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Freedom Games ve geliştirici TRAGSoft, Coromon’un Switch sürümünŞöhret 21 Temmuz’da çıkış yapacağını duyurdu. Coromon birinci olarBeyaz 31 Mart’ta Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Switch sürümü de başlangıçta bu tarihte piyasaya sürülmesi planlandı ancBeyaz ertelendi.
 
Oyunun açıklaması şu halde:
 
Genç bir Coromon eğitmeni olarBeyaz unutulmaz bir maceraya çıkın. ilim adamı Lux Solis’in en nihayet Yaratık yakalfakBeygir teknolojisiyle fecî fakBeygir şirin yaratıkları toplayarBeyaz Velua bölgesinde seyahat edin. Yol boyunca, karanlık bir tertibin efsanevi Coromon Titans’ın karanlık gücünü dünyaya salmasını önleyin. 
 
100’den Çok büyüleyici yaratıktLahza oluşLahza bir grup kurun. Yakalayın, eğitin ve sonra onları rakiplerin üzerine salın! Her hareketin güce mal olduğu ve dayanıklılığa dayalı bir savaş sisteminde ustalaşın. hünerleri ve atakları dikkatlice seçin. Hasar verin, düşmanların dayanıklılığını azaltın yahut zafere ulaşmBeyaz için Türlü hünerler kullanın.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1218210/Coromon/
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir