Digital Extremes ve Airship Syndicate Fiyatsız Çevrimiçi Aksiyon Oyununu Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Warframe geliştiricisi Digital Extremes ve Darksiders: Genesis geliştiricisi Airship Syndicate, arkadaşlarla maceralMesafe çıkabileceğiniz yepisyeni ve ÖzgŞöhret bir dünyaya sahip oynaması fiyatsız çevrimiçi Ira tabanlı üçüncü Şahıs fantezi aksiyon oyunu için bir iştirak kurduğunu duyurdu. oluşturmBeyaz için bir iştirak duyurdu.
 
Digital Extremes’in harici projeler lideri Richard Browne bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Darksiders’ın çıkışındLahza bu yanne yaratıcı direktör Joe Madurekarakter ve Airship Syndicate lideri RyLahza Stefanelli ile çalışmaya devam ediyorum. Yine bir ortaya geldik ve bu bahiste daha Mesut olamazdım.”
 
Airship Syndicate lideri RyLahza Stefanelli ise şunları belirtti: “Biz Austin / Teksas merkezli tutkulu ve tecrübeli bir oyun geliştirici grubuyuz. Maksadımız kolay: Türlü oyun platformları için en kaliteli, eğlenceli ve yaratıcı oyunlar oluşturmak.”
 

Bu sonbaharda The Game Awards 2022 etkinliğinde oyunun tam duyurusunun yapılması planlanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir