Digital Extremes, Oynaması Fiyatsız MMORPG Soulframe’i Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Warframe geliştiricisi Digital Extremes, şu anda erken geliştirme etabında olLahza ve oynaması fiyatsız bir formda sunulacBeyaz olLahza devasa Fazla oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Soulframe’i duyurdu.
 
Soulframe yaratıcı direktörü Geoff Crookes bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: “Soulframe’in dünya kurma ve öbür ögeleriyle, gerçekDeri çocukluk favorilerimize Geri dönüyoruz. Büyürken bile gönlümüzde yatLahza detaylı fantezi dünyalarındLahza ilolmamış alıyoruz. Grubumuz, bu proje ile gerçekDeri ilgileniyor ve birFazla yeni fikirleri harmanlıyor. Oynarken bu temaların birçoklarını kendiniz keşfedeceksiniz.”
 
Digital Extremes Soulframe’i, Digital Extremes’in tutkusu ile şekillenen etkileşimli bir dünya olarBeyaz tanımlıyor. Kullanıcılar, Soulframe resmi web sitesini ziyaret edErİlave etkileşimli bir bulmacayı çözebilir, güncellemeler ve oyun içi isimlerini şimdiden almBeyaz için e-postalarını kaydedebilir.
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir