Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – Idris Elba’lı Fragman

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
CD Projekt RED Aleni dünya aksiyon macera oyunu Cyberpunk 2077 için yeni bir genişleme paketini yayınlamaya hazırlanıyor. Bu süreçte birçok bilgi ve fragman yayınlıyor. Artık ise takım, Idris Elba’yı Amerika Birleşik Devletleri FIA Temsilcisi Solomon Reed olarak tanıtan yeni bir tanıtım fragmanı paylaştı. Idris Elba, İngiliz oyuncu ve üretimci olarak karşımıza çıkıyor.
 
Genişleme paketinde Solomon ile misyonlara çıkabileceksiniz
 
 
 
Cyberpunk 2077 için yayınlanacak olan yeni genişleme paketi Phantom Liberty’de biz oyuncular olarak Solmon Reed ile bir ekip oluşturabileceğiz. Bu grup ile Çeşitli casusluk ve hayatta kalma vazifelerine iç olacağız.
 
Ek paket, Night City’ye yeni bir yer getirecek ve yeni bir Ira takımını oyunculara sunacak. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand’in rolünü tekrar canlandıracak. 
 
Cyberpunk 2077 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam, Epic Games ve GOG üzerinden PC için mevcut. Phantom Liberty genişleme paketi ise 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. 
 
Idris Elba’lı fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir