Crash Team Rumble için sinematik tanıtım videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Activision ve geliştirici Toys for Bob, dörde karşı dört grup tabanlı çevrimiçi Fazla oyunculu oyun Crash Team Rumble için sinematik tanıtım görüntüsü yayınladı. Toys for Bob tarafından paylaşılan Twitter gönderisi animasyonun Sony Pictures Animation tarafından yapıldığını belirtiyor üzere görünse de aslında Tayland merkezli RiFF Studio tarafından geliştirildi.
 
Çok oyunculu takım tabanlı aksiyon oyunu
 
 
 
Crash Team Rumble, Crash Bandicoot’un cihanında geçen yeni bir dörde karşı dört -takım tabanlı çevrimiçi Fazla oyunculu bir üretim olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun kendi grubumuzu kurabiliyor, bir arenaya hakikat atılabiliyor ve karşı rakibi alt etmeye çalışıyoruz.
 
Crash Team Rumble’da oyuncular farklı farklı ikonik karakterlerin denetimini eline alabiliyor ve onları kullanabiliyor. Oyunda yer Meydan her karakterin kendine ilişkin maharetleri ve yapısı bulunuyor. Bu karakterlerle birlikte kendi oyuncularınızı korurken karşı kadrodaki oyuncuları alt etmeye çalışıyorsunuz.
 
Crash Team Rumble, 20 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. 
 
Crash Team Rumble sinematik tanıtım
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir