Counter-Strike için Source, Source 2 ve UE karşılaştırma videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 27, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde Counter-Strike 2’nin duyurulmasıyla birlikte oyun topluluğunu heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Bu heyecanla birlikte oyundaki değişiklikleri görmek isteyen oyuncular araştırmaya koyuldu. Bu kapsamda birçok ayrıntı yayınlandı ve artık ise YouTube üzerinde CS:GO MEMES isimli bir kullanıcı Counter-Strike’ın Source, Source 2 ve Unreal Engine 5 sürümleri ortasında yeni bir karşılaştırma görüntüsü paylaştı.
 
Bu görüntü, yakın vakitte duyurulan Counter-Strike 2’den neler bekleyebileceğimiz konusunda bizlere Fikir veriyor.
 
Counter Strike 2 bu yaz geliyor
 
 
 
Yıllara Saha okuyan rekabetçi nişancı oyunu CS:GO’ya yeni bir güncelleme formunda istikbal olan Counter Strike 2, rekabeti üst seviyeye çıkartmak istiyor. Bu kapsamda oyun yeni bir oyun motoruna taşınıyor ve birçok özellik elden geçiriliyor. çok Kıymetli değişikliklerin yer aldığı CS-2’de Özellikle smoke ve sub-tick sistemi dikkat çekiyor.
 
Smoke artık yeni oyun motoruyla birlikte etrafla etkileşime geçerek bölgenin yapısına Ahenk sağlıyor ve yayılıyor. Bunun yanı Dizi smoke üzerine bomba atılınca anlık olarak smoke kalkıyor ve bu süreçte rakipleri gafil avlayabiliyorsunuz. Üstelik smoke içerisinde ateş edilince merminin atıldığı yerden Ufak bir hava boşluğu oluşuyor.
 
 
 
Diğer yandan sub-tick ile birlikte rekabetçi tecrübe üst seviyeye taşınıyor. Artık yaptığımız ataklar oyun içerisinde gerçek vakitli işleniyor ve herkes tıpkı senaryoyu anlık olarak birebir biçimde oyunda görebiliyor. 
 
Birçok değişikliğin yer aldığı oyunun üç farklı oyun motoruyla karşılaştırma görüntüsü yayınlandı. Bu değişikliklere göz atmak için aşağıdaki görüntüyü izleyebilirsiniz. ek olarak Unreal Engine 5’te CS olsaydı nasıl olurdu sorusunun karşılığı da aşağıdaki görüntüde yatıyor.
 
Counter-Strike – Source, Source 2 ve UE karşılaştırma videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir