Company of Heroes 3’ün Yeni Nesil Konsol Sürümleri Doğrulandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak olan strateji oyun serisi Company of Heroes’un yeni oyunu Company of Heroes 3’ün yeni nesil konsol sürümleri onaylandı. 23 Şubat 2023’te Steam üzerinden PC’ye çıkış yapacak olan bu imal daha Evvel Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi tarafından yeni jenerasyon konsollar için derecelendirilmişti.
 
Company of Heroes 3’ün yeni jenerasyon konsol sürümü 4K çözünürlük takviyesine sahip olacak.
 
Company of Heroes 3 yeni bir strateji tecrübesi sunmaya hazırlanıyor
 
 
 
Company of Heroes 3, serinin tarihindeki en Aka ve en derin Biricik oyuncu tecrübesiyle gelmeyi planlıyor. Seriye yenilik katmayı hedefleyen bu imal, var hayranlara ve yeni oyunculara farklı bir tecrübe sunmayı istiyor. 
 
Company of Heroes 3’te dört oynanabilir Küme karşımıza çıkacak. Bunun yanı Dizi iki Biricik oyunculu modu bünyesinde barındıracak: Italian Dynamic Campaign ve The North African Operation. 
 
Oyunun ön siparişleri şu anda Steam üzerinden Aleni durumda. İki farklı sürümü bulunan oyunun standart sürüm fiyatı 799,00 TL, Digital Premium Edition fiyatı ise 1.099,00 TL. 
 
– Steam sayfası
 
Yeni jenerasyon konsol tanıtım fragmanı
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir