Çok Oyunculu Nişancı Oyunu HAWKED Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı ve geliştirici UPWAKE.ME, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Fazla oyunculu nişancı (pvp + pve) oyunu HAWKED’ı duyurdu. Oyunun bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Öte yandan oyunun kapalı bir alfa testi başlamak üzere. Bu alfa testi 24-28 Kasım tarihleri ortasında Steam üzerinden PC platformunda gerçekleştirilecek. Bu test oyunun “Av Modu”nu oyunculara sunacak. Geliştirici takım bu kapsamda oyunculardan gelen Geri bildirimler toplayacak. İştirakle ilgili ayrıntılar resmi web sitesinde mevcut. Bunun dışında Steam sayfasından direkt olarak kapalı alfa testine erişim talep edebilirsiniz.
 
HAWKED, hazine ve nişancılık ögelerini bizlere sunacak
 
 
 
HAWKED, çevrimiçi PvP ve PvE hazine avı ve nişancılık oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunda biz oyuncular gizemli bir adayı keşfetmek için takım toplayacak, bu takımla birlikte yaratıklarla Aka savaşlara girecek ve kadim hazinelerini ele geçirmek için takım çalışması yapacağız.
 
Oyun içerisinde hazine avı (yağma – loot), keşif ögeleri, özelleştirme seçenekleri, kilidini açabileceğiniz yeni teçhizatlar ve daha fazlası yer alacak. 
 
– Steam sayfası 
 
HAWKED İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir