Çok İzlenen The Last of Us Dizisinin İkinci Sezonu Onaylandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 28, 2023 Yorum Yok

 
Yakın vakitte vizyona giren The Last of Us dizisi Fazla izlenmeye devam ediliyor. HBO ve Naughty Dog Amel birliği tarafından hayranlara sunulan dizinin birinci bölümü ilk günde HBO ve HBO Max genelinde 4,7 milyon,  ikinci kısmı ise yüzde 22’lik bir artışla 5,7 milyon izleyiciyle buluştu. Dizinin birinci dönemi Fazla izlenmeye devam ederken ikinci dönemi da onay aldı.
 
İkinci dönemde hikaye kaldığı yerden devam edecek
 
 
 
Yurt dışında HBO Yurt içinde ise BluTV tarafından yayınlanan oyun uyarlaması The Last of Us dizisi Joel ve Ellie’nin seyahatine yine bir nazar atmamızı sağlıyor. Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Naughty Dog’un yaratıcı direktörü Neil Druckmann ile Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin üstleniyor. Druckmann dizinin bu başarısı hakkında şunları söylüyor:
 
“Joel ve Ellie’nin seyahatini yine sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Bu kadar Fazla insanın bu diziyi izleyip bir bağ kurması beni hayli şaşırttı ve bundan gurur duymamı sağladı. İnanılmaz oyuncu takımımız ve grubumuz ile bunun yanı Dizi HBO ile yaptığımız Amel birliği, beklentimizi bir oldukça aştı. 
 
Şimdi ise istikametimizi ikinci döneme çeviriyoruz. İkinci dönemde öykünün Geri kalanını sizlere aktarmak için sabırsızlanıyoruz. Naughty Dog ve PlayStation’daki herkes ismine sizlere teşekkür ederiz!”
 
The last of Us dizisinin başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey yer alıyor. The Mandalorian dizsinin yıldızı Pedro Pascal, Joel’i ve HBO’nun en Fazla izlenen Game of Thrones dizisinden Lyanna Mormont rolüyle tanınan Bella Ramey ise Ellie’yi oynuyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir