Coffee Talk Episode 2 ilk gün Xbox Game Pass’te olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Toge Productions tarafından biz oyun severlere sunulacak olan piksel grafikli interaktif kurgu oyunu Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly, birinci günden Xbox Game Pass’te olacak. Oyun Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.
 
Bazı platformlarda ön siparişlere açıldı 
 
 
 
Coffee Talk Episode 2 şu anda kimi platformlarda ön siparişlere Aleni durumda. Oyun PlayStation Store, Microsoft Store ve Nintendo eShop’ta yüzde 10 indirimli bir biçimde sunuluyor. PS Store üzerindeki indirim PlayStation Plus abonelerine Özel olduğunu belirtelim.
 
Daha Evvel duyurulduğu üzere Serenity Forge, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için oyunun fizikî sürümlerini yayınlayacak. 
 
Öte yandan Chorus Worldwide’ın kurucusu ve CEO’su Shintaro Kanaoya bir basın açıklamasında oyun hakkında Türlü açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda şunları söyledi: “Xbox Game Pass, Coffee Talk ile birçok oyuncuyu tanıştırmaya hazırlanıyor. Episode 2’nin birinci günden itibaren hizmette olacağı için heyecanlıyız.”
 
Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly, 20 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly ön sipariş fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir