Co-op aksiyon oyunu Void Crew duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Hutlihut Games, oyuncuların galaksiyi keşfedeceği, savaşacağı ve yağmalayacağı co-op tabanlı aksiyon macera oyunu Void Crew’u duyurdu. ilim kurgu temasını bünyesinde barındıran üretim 2023 yılı içerisinde Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Ayrıyeten 23-26 Mart tarihleri ortasında Boston’da düzenlenecek olan PAX East 2023 etkinliğinde oyunun bir demosu sunulacak.
 
Uzay temalı co-op aksiyon oyunu
 
 
 
Uzayda yer aldığımız ve çığlıklarımızın kimsenin duyamadığı bu imal içerisinde takımımızı toplayacak, bize ilişkin olan Uzay gemimizle birlikte Öbür bölgelere ilerleyebilecek ve Uzay geminizi yönetebileceğiz. İnsanlığın kaybolduğu ve yok olduğu bir bölgeye adım atabileceğimiz bu oyunda dehşetli düşmanlara karşı Aka savaşlar verecek, çevreyi keşfedebilecek, değerli ganimetler toplayabilecek ve tekraren öleceğiz. 
 
Gelişmiş Uzay araçlarına binebileceğimiz ve onları geliştirebileceğimiz bu oyun içerisinde grubumuzu toplayarak farklı farklı bölgelere adım atacak, Çeşitli vazifeler elde edecek ve uzayın derinliklerine yanlışsız yol alacağız. Oyunda birçok tehlike ve tehdit yer alacak. Bu tehlikeler ortasında uzaylılar, farklı kümeden beşerler ve daha fazlası yer alacak.
 
Bilim kurgu – Uzay temasını bünyesinde barındıran üretim 2023 yılı içerisinde Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. 
 
Void Crew İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir