Capcom, Resident Evil Village oyunundan Denuvo korumasını kaldırdı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 10, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan dehşet odaklı aksiyon macera oyunu Resident Evil Village için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte oyunda bulunan Denuvo muhafaza teknolojisi kaldırıldı. Resident Evil Village Mayıs 2021’de çıkış yaptı. Capcom’un bu muhafazayı kaldırması neredeyse iki Yıl sürdü diyebiliriz.
 
Denuvo teknolojisi oyunlardan kaldırılmaya devam ediyor
 
 
 
Oyunların çıkışıyla birlikte içerisinde yer Meydan Denuvo müdafaası belli bir müddet sonra kaldırılıyor. Denuvo müdafaası oyunların performansını etkileyen bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor ve birçok oyuncu bu muhafazanın olmaması gerektiğini belirtiyor.
 
Resident Evil Village oyunundan Lahza prestijiyle kaldırılan bu müdafaa sonrasında PC oyuncuları Denuvo’nun genel performansını etkileyip etkilemediğini görmek için oyuna geçiş yapabilir.
 
Capcom öte yandan daha Evvel birçok oyundan bu muhafazayı kaldırdı. Denuvo’nun kaldırıldığı oyunlar ortasında ise Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake, Devil May Cry 5 ve Monster Hunter World yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir