Call of Duty: Warzone 2.0, Beş Günde 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Activison tarafından yayınlanan ve Call of Duty: Warzone’un devamı niteliğinde olan fiyatsız Fazla oyunculu nişancı oyunu Call of Duty: Warzone 2.0, beş günde 25 milyon oyuncu sayısını aştı. Bu sayıyı karşılaştırmak gerekirse Call of Duty: Warzone’un 30 milyon oyuncuya ulaşması 10 gün sürmüştü.
 
Call of Duty: Warzone 2.0 oynanmaya devam ediliyor
 
 
 
16 Kasım’da PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için yayınlanan fiyatsız Fazla oyunculu nişancı oyunu Call of Duty: Warzone 2.0, yakın vakitte piyasaya sürülen Call of Duty: Çağdaş Warfare II’nin akabinde oyuncuların karşısına çıkıyor.
 
Call of Duty: Çağdaş Warfare II, 28 Ekim’de oyuncuların karşısına çıktı ve başarılı bir çıkış gerçekleştirdi. Birinci 10 günde dünya çapında 1 milyar doları aşan kar sağladı. Bu sayede seri içerisinde bir rekor kırdı. Bir evvelki rekor 2012’de yayınlanan ve 15 günde 1 milyar dolar kazandıran Call of Duty: Black Ops II tarafından kırılmıştı. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir