Call of Duty: Modern Warfare II Satış Rekoru Kırdı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 07, 2022 Yorum Yok

 
Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty serisinin en yeni oyunu Modern Warfare II satış rekoru kırdı. Oyun çıktığı birinci 10 gün içerisinde dünya çapında 1 milyar dolarlık gelir sağladı. Bu da seri için yeni bir rekor kırıldığı manasına geliyor. Bir evvelki satış rekoru, 2012’de çıkış yapan ve 15 gün içerisinde 1 milyar dolar kazandıran Call of Duty: Black Ops II tarafından kırılmıştı.
 
Call of Duty: Çağdaş Warfare II birinci on günde 1 milyar dolar kazandırdı
 
 
 
Son devirde hem grafikleriyle ön plana çıkan hem de Fazla konuşulan Call of Duty: Çağdaş Warfare II, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yaptı. bütün platformlarda 200 milyon saatten Çok oyun müddetine sahip olan bu üretimde şu anne kadar bir milyardan Çok maç yapıldı.
 
Call of Duty genel Müdürü Johanna Faries mevzu hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Modern Warfare II için bu muvaffakiyet, Call of Duty topluluğunun gücünün ve tutkusunun direkt bir yansıması.”
 
Fracnhise tarihindeki en uygun satış rekoruna sahip olan Call of Duty: Çağdaş Warfare II’nin Biricik rekoru bununla sonlu değil. öteki rekor ortasında, 2022’nin en yüksek – süratli (satış sayısı açısından) çıkış yapan oyunu yer alıyor. Öte yandan Çağdaş Warfare II, üç gün içinde 800 milyon dolardan Çok kar sağladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir