oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Blizzard, Moba Oyunu Heroes of the Storm’a Artık Yeni İçerik Gelmeyeceğini Duyurdu

Blizzard, Moba Oyunu Heroes of the Storm’a Artık Yeni İçerik Gelmeyeceğini Duyurdu

admin admin -
72 0

 
Blizzard Entertainment tarafındLahza geliştirilen ve yayınlanLahza moba oyunu Heroes of the Storm’a olLahza desBiricik yavaş yavaş azalıyor. Warcraft geliştiricisi Blizzard, bazı geliştiricilerin Öbür projelere taşındığını belirtti ve bu kapsamda oyuna Aka içeriklerin gelmeyeceğini açıkladı.
 
Heroes of the Storm’a gelen yeni güncellemeler 2018 yılındLahza itibaren yavaşlamaya başladı. O zamandLahza bu yanne yeni karakterler ve görünümler eklendi. 2020 yılında ise az sayıda aktifliği oyunculMesafe sundu. Cuma günü yayınlanLahza resmi bir açıklamada Blizzard, artık Heroes of the Storm’a Aka eklemeler yapmayacağını ve sadece hatalMesafe ve istikrar değişikliklerine odaklanacağını bildirdi. Bu oyunun güncellemeleri StarCraft ve StarCraft II’ye misal halde ilerleyecek.
 
Blizzard açıklamasında şunları belirtti: “Gelecekte, dönemlik içeriklere ve kahramLahza dengelemeleri yapmaya devam edeceğiz. Oyun içi mağüye etkin olarBeyaz kalmaya devam ederken, yeni satın alınacBeyaz içerikler eklemeyi düşünmüyoruz. Gelecekteki güncellemeler, istikrar değişiklikleri (ihtiyaç duyulduğunda) ile birlikte hatalMesafe odaklanacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir