Blizzard Lideri Diablo Immortal’da BulunLahza Oyun içi Satın Alımları Destekliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment lideri Mike Ybarra, oynaması fiyatsız, Fazla oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Diablo Immortal için Çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda oyun için satın alımların olması gerektiğini ve oyunun zaDeri oyunculMesafe fiyatsız bir biçimde sunulduğunu belirtti. 
 
Geçtiğimiz devirde mobVilayet aygıtlar için çıkış yapLahza Immortal, mikro ödemeler konusunda oldukça bir tenkide maruz kaldı. Hala de bu Misli tenkitler devam ediyor. Ybarra, Los Angeles Times gazetesi ile yaptığı bir röportajda bu sistemi mantıklı bulduğunu belirtti.
 
Ybarra “Oyun halihazırda fiyatsız bir Diablo tecrübesi sunuyor. Bu zaDeri başlı başına oyuncuların seveceği bir durum. PMesafe kazanma konusu oyunun ikinci kısmında başlıyor. Oyun birinci olarBeyaz oyuncuları uzun bir Diablo serüveninin içerisine bırakıyor. Her mobVilayet sahibi bu oyuna rahatlıkla erişebiliyor. Oyundaki anne senaryo fiyatsız bir formda tamamlanabiliyor.”
 
Öte yandLahza Diablo Immortal, 2 Haziran’da hem iOS hem de Android aygıtlarda piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz ay 10 milyon indirmeyi aştı. Bunun yanı sıra günde 1 milyon dolardLahza Çok kazandığı bildirildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir