Bayonetta 3’Şöhret Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nintendo ve geliştirici PlatinumGames, Bayonetta 3’Şöhret 28 Ekim’de Switch için çıkış yapacağını duyurdu. ek olarBeyaz Nintendo, ÖzgŞöhret Bayonetta’yı 30 Eylül’de MüstakVilayet ve fizikî bir sürüm olarBeyaz piyasaya süreceğini duyurdu. Fizikî sürüm 29,99 dolarlık bir fiyatla satışa sunulacak. Bayonetta 3 ise 59.99 dolarlık bir fiyatla ön siparişlere açık.
 
Bayonetta serisinin bu üçüncü kısmında durdurulamaz Umbra Witch, insLahza üretimi Homunculi’nin ortalığı kasıp kavurmasını durdurmBeyaz için uğraşa atılıyor. Bu yolda kimi tanıdık yüzlerle karşılaşıyor ve ok sayıda Öbür Bayonetta ile güçlerini birleştirmeye çalışıyor..
 
Aksiyon dolu bu oyunda Çeşitli kombolar yapabilir, şeytBirden güçlerle düşmanları ortadLahza kaldırabilir, ezebilir ve yeni Demon Masquerade yeteneğinden yaralanabilirsiniz. İnsanlığı kaosun derinliklerine göndermeye kararlı bir kötülükle savaşın.
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir