Atomic Heart’ın devam oyunu gelebilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Şubat ayının sonlarında piyasaya sürülen Aleni dünya birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu Atomic Heart, oyuncular tarafından beğenilen bir üretim oldu. Genel olarak Olumlu incelemelere sahip olan oyunun şu anda devam projesinin gelebileceğini bildiriliyor.
 
Ekipteki geliştiriciler ikinci bir oyun planlarının olduğunu belirtti 
 
 
 
Mundfish tarafından geliştirilen ve alternatif bir dünyayı bizlere sunan Atomic Heart için kısa bir röportaj yapıldı. Gazeteci Aleksey Makarenkov tarafından gerçekleştirilen bu röportajda Mundfish’teki geliştiricilere Çeşitli sorular yöneltildi. Bu sorular ortasında devam oyununun gelip gelmeyeceği de vardı ve grupta yer Meydan geliştiriciler Atomic Heart 2 için planlarının olduğunu belirtti.
 
Twisted Voxel tarafından ortaya atılan bu haber net olarak yeni bir Atomic Heart oyununun çıkacağının bir göstergesi değil. Fakat oyunun ve grubun var muvaffakiyetini göz önünde bulundurursak ve ikinci oyuna ihtimal verirsek yeni projenin duyurulmasının iki ya da üç Yıl süreceğini varsayabiliriz.
 
Öte yandan Atomic Heart beş yıllık bir sürecin akabinde biz oyunculara sunuldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir