Assassin’s Creed Red kod adlı oyunda hem samuray hem de ninja olacağız

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 18, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz süreçte Ubisoft birçok Assassin’s Creed oyunu geliştirdiğini açıkladı. Bu kapsamda Assassin’s Creed Red, Assassin’s Creed Hexe ve daha Çok kod ismine sahip Çeşitli projeler duyurdu. Bu projeler içerisinde yer Meydan Red hakkında birkaç ayrıntı gün yüzüne çıktı ve oyun kesiminden aşina olduğumuz Tom Henderson Çeşitli bilgiler paylaştı.
 
Oyunda hem ninja hem de samuray olacağız
 
 
 
Assassin’s Creed Codename Red ile ilgili resmi detaylar sonlu olsa da Tom Henderson, kaynaklardan elde ettiği bilgilere nazaran oyunda hem ninja (shinobi) hem de samuray olacağımızız belirtti. Bunun dışında oyunun geliştirilme sürecinde rastgele bir Sıkıntı olmadığını – uygun bir formda ilerlediğini ve oyunda iki oynanabilir karakterin olacağını söyledi.
 
Feodal Japonya’da geçen ve Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Red oyununda karakterlerin nasıl bir yapıya sahip olacağı tam olarak bilmiyoruz. Ancak resmi olarak yayınlanan kısa fragmanda oyunda kadın samurayların yer aldığı anlaşılıyor. Oyunda yer alacak olan iki karakterden birisi Afrikalı bir mülteci olarak karşımıza çıkacağı belirtiliyor.
 
Red ile ilgili bütün bilgiler bununla sonlu kalırken Ubisoft diğer tarafından birçok proje üzerinde çalışıyor. Bu projelere bakacak olursak:
 
– Assassin’s Creed Mirage [Tek Oyunculu] (geliştirme sürecinde)
– Assassin’s Creed Nexus [VR] (geliştirme sürecinde)
– Assassin’s Creed kod ismi Jade [Mobil] (geliştirme sürecinde)
– Assassin’s Creed kod ismi Red [Tek oyunculu] (geliştirme sürecinde)
– Assassin’s Creed kod ismi Hexe [Tek oyunculu] (geliştirme sürecinde)
– Assassin’s Creed kod ismi Invictus [çok oyunculu] (geliştirme öncesi)
– Assassin’s Creed kod ismi Nebula [Tek Oyunculu] (konsept/prototip)
– Assassin’s Creed kod ismi Raid [Çok Oyunculu] (konsept/prototip)
– Assassin’s Creed kod ismi Echoes [Çok Oyunculu] (konsept/prototip)
– Assassin’s Creed Nexus 2 [VR]

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir