Arkane, Redfall’un Xbox Series konsollarında 30 FPS çalışacağını açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Arkane Studios, ekip tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall’un konsollarda 30F FPS’te çalışacağını açıkladı. Twitter üzerinden bir gönderi aracılığıyla açıklanan bu gelişmeyle birlikte oyunun Xbox Series X’te 4K 30 FPS’de Xbox Series S’de ise 1440p 30 FPS’te oynanabileceği ortaya çıktı.
 
60 FPS modu Öbür bir güncelleme ile eklenecek
 
 
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyunculara sunulacak olan açık dünya co-op birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu Xbox Series konsollarında 30 FPS çalışacak. 60 FPS Performans modu ise oyuna daha sonraki bir tarihte güncelleme ile iç olacak.
 
2 Mayıs’ta biz oyun severlere sunulacak olan Redfall’un geçtiğimiz Şubat ayında SSS sayfası üzerinden Biricik oyunculu oynansa bile internet teması gerektireceği ortaya çıktı. Münasebetiyle oyunun hiçbir modunu internet kontağınız olmadan oynayamayacaksınız.
 
Ekip odaklı vampir temalı nişancı aksiyon Redfall, 2 Mayıs’ta Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda.  
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir