ARK: The Survival Of The Fittest’in Konsol Sürümleri Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 31, 2023 Yorum Yok

 
Studio Wildcard tarafından oyunculara sunulan dinozor temalı hayatta kalma oyunu ARK: The Survival Of The Fittest’in konsol sürümleri ertelendi. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de piyasaya sürülmesi planlanan oyun artık ileri bir tarihte çıkış yapacak.
 
Konsol sürümünde performansı etkileyen Aka bir Sorun mevcut 
 
 
 
Geliştirici ekip Studio Wildcard, oyunun konsol sürümünde performansı etkileyen kritik bir yanlışın var olduğunu açıkladı. Ark: Survival Evolved’in resmi Twitter hesabında yayınlanan bu açıklama sonrası oyunun ertelendiği duyuruldu.
 
Studio Wildcard takımı erteleme ve Sorun hakkında şunları belirtti: “Ark: Survival Of The Fittest’i Mümkün olan en kısa müddette yayınlamayı planlıyoruz. Öte yandan en âlâ oyuncu tecrübesini sizlere sunmak istiyoruz.” 
 
Geliştirici grup Problem aşıldıktan sonra net bir çıkış tarihini duyuracağını da açıkladı. Bahsedilen yanılgı düzeltilirse Survival Of The Fittest’in konsol sürümü en geç 5 Şubat Pazar gününe kadar gelebilir.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir