Anime Usulü Rol Yapma Oyunu Mato Anomalies Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Prime Matter ve Shanghai merkezli geliştirici Arrowiz, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için anime biçimi gizem rol yapma oyunu Mato Anomalies’ı duyurdu. Oyun Dünya çapında 2023 yılında 39,99 dolardLahza çıkış yapacak. İngilizce ve Japonca seslendirmenin yanı Dizi İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Japonca alt yazma seçeneklerine sahip olacak. Oyun mühletinin 40 saatin üzerinde olduğu söyleniyor.
 
Arrowiz CEO’su Horace Xiong bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: “nihayet iki yıldır üzerinde çalıştığımız oyunu sizlerle paylaşmaktLahza heyecLahza duyuyoruz. Yaratıcı takımımız ve tutkulu tasarımcılarımız tarafındLahza hayata geçirilen Mato Anomalies, derin bir öyküyü ve dünyayı oyunculMesafe sunacak. Hariç ortaklar da iç olmBeyaz üzere 50’den Çok çalışLahza bu projeye katıldı. ” 
 
Mato Anomalies’te oyuncular Eski Şanghay kentinin neo-fütürist bir versiyonunda maceraya çıkıyor. Kentteki garip olayları araştır ve duvarların gerisindeki sırları açığa çıkar. Anime usulündeki bu RYO tecrübesinde gizemli beklenmedik kahramanlarımıza katıl. 
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir