Amnesia: The Bunker Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Frictional Games, Amnesia: The Bunker isimli yeni oyunu duyurdu. Hayatta kalma kaygı oyunu Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkış yapacak. Oyunun Mart 2023’te yayınlanması planlanıyor.
 
Korku temalı birinci Şahıs hayatta kalma oyunu 
 
 
 
Tek oyunculu bir yapıya sahip olacak Amnesia: The Bunker bizlere endişe temasını ve hayatta kalma ögelerini sunacak. Tansiyon düzeyini üst seviyede tutmayı hedefleyen oyunda Fransız askeri Henri Clément’in rolüne bürüneceğiz.
 
Oyunda Fazla kıt materyaller ve araçlar ile ilerleyecek ve bunları Fazla düzgün formda kullanmak gerekecek. Bir yandan mermilerimizin sayısını sayarken diğer yandan ilerlemek için Çeşitli planlar yapacağız. Oyun içerisinde vereceğimiz kararlar tesirli olacak ve her kararın sonuçları bulunacak.
 
Yarı Aleni bir dünya yapısını bizlere sunan Amnesia: The Bunker’da her şeyi kendi yolumuzla çözmeye çalışacağız. Oyunda Temel hedefimiz çıkış yolunu bulmak olacak ve bu süreçte etrafı keşfedecek ve Türlü deneyler yapacağız. 
 
– Steam sayfası
 
Amnesia: The Bunker İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir