oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Amnesia: The Bunker 23 Mayıs’a ertelendi

Amnesia: The Bunker 23 Mayıs’a ertelendi

admin admin -
27 0

 
Frictional Games tarafından oyunculara sunulacak olan dehşet odaklı nişancı oyunu Amnesia: The Bunker ertelendi. Oyun daha Evvel 16 Mayıs tarihinde çıkış yapacaktı fakat artık bir hafta ertelenerek 23 Mayıs’a atıldı. Oyun artık bu tarihten itibaren Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için var olacak.
 
Ekip erteleme hakkında İzah yaptı
 
 
 
1 hafta ertelemeye maruz kalan Amnesia: The Bunker için geliştirici grup Türlü açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu tabirler yer alıyor: “Amnesia: The Bunker’ın çıkışını bir hafta ileriye alıyoruz ve artık 23 Mayıs’ta çıkış yapacak. Bu süreçte oyunun var olan küçük tefek kusurları düzeltilecek. Sizlere üst seviye bir tecrübe sunmak istiyoruz.
 
Sabrınız için teşekkür ediyor ve Amnesia: The Bunker’ı sabırsızlıkla beklediğinizi umuyoruz. Bu üretim beklemeye değer!”
 
1. Dünya Savaşı’nı Temel alan Amnesia: The Bunker oyununda hayatta kalmak için elimizden geleni yapacağız. Oyunda Daimi olarak etrafı keşfetmeye başlayacak, elimizdeki ışıklandırmayı Aleni tutmaya çalışacak, karşımıza çıkan tehlikelerden gizlenebilecek ve bu sığınaklardan kurtulmak için çaba edeceğiz.
 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir