AMD Radeon Grafik Kartları için Resident Evil 4 odaklı sürücü yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 24, 2023 Yorum Yok

 
Bugün, dünyanın dört bir yanındaki oyun severler modernize edilmiş oynanış, tekrar tasarlanmış bir hikaye ve canlı ayrıntılara sahip grafiklerle hayatta kalma korkusunu tecrübe etmek için Resident Evil 4 Remake’i deneyimleyecek.
 
AMD, en yeni AMD Software şoförüne Resident Evil 4 Remake için optimizasyonlar ekleyerek, bu klasik tekrar üretimin aksiyon dolu sahneleri için yeni nesil görseller ve harikulâde performans sunuyor. Radeon grafiklere sahip oyuncular hakikaten eşsiz bir tecrübenin keyfini çıkarabilir:
 
– En Uygununu Radeon’da Oynayın: Radeon grafik ailesi, Resident Evil 4’te 1080p’den 4K çözünürlüklere kadar başkan rekabetçi performans sunuyor. Radeon RX 7900 XT, ışın izleme ve FidelityFX Üstün Resolution 2 açıkken en yüksek grafik ayarlarında 4K’da etkileyici bir formda 99 FPS sunabilirken, Radeon RX 6700 XT ve Radeon RX 6650 XT modelleri ise 1080p’de inanılmaz kare suratlarına ulaşabiliyor. Radeon RX 6000 Serisi ailesindeki diğer kartlar da 1440p’de inanılmaz kare suratları sunuyor.
 
 
– FidelityFX Üstün Resolution 2: AMD’nin yaygın olarak benimsenen platformlar ortası, zamansal yükseltme teknolojisi, Resident Evil 4 ve desteklenen öteki oyunlarda kare suratlarını artırırken inanılmaz imaj kalitesi sunuyor. 
 
Tüm bunlara ek olarak, AMD Software: Adrenalin Edition, Radeon Boost, Radeon Anti-Lag ve daha fazlası iç olmak üzere performansı artıran ve inanılmaz imaj kalitesi sunan bir sıra gelişmiş özellik sunuyor ve bunların tümüne pak, Çağdaş ve kullanımı kolay bir arayüzden erişilebiliyor.  
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir