Amazon Games, Birden Fazla Platform için Yeni Tomb Raider Oyununu Yayınlayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Amazon Games, Crystal Dynamics tarafından geliştirilen bir sonraki Tomb Raider oyununu yayınlayacağını duyurdu. birden Çok platform için var olacak ve “bugüne kadarki en büyük, en kapsamlı Tomb Raider oyunu” olmayı vaat ediyor.
 
İlk olarak Nisan ayında duyurulan yeni Tomb Raider oyunu, Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve Tomb Raider franchise genel müdürüne nazaran “sınırların zorlamayı ve hayranların hak ettiği yüksek kaliteli sinematik aksiyon/macera tecrübesini sunmayı” hedefliyor.
 
Amazon Games ve Crystal Dynamics, Crystal Dynamics’in yeni bir Fazla platformlu Tomb Raider oyunu geliştirmesi ve Amazon Games’in tam dayanak sağlaması ve oyunu global olarak yayınlaması konusunda bir muahedeye vardıklarını duyurdu.
 
Henüz ismi muhakkak olmayan yeni Tomb Raider oyunu, Lara Croft’un Tomb Raider serisindeki öyküsünü devam ettiren, Biricik oyunculu, anlatı odaklı bir macera oyunudur. Tomb Raider’ı oyun dünyasının en saygın serilerinden biri haline getiren bütün ögeleri içerir. Oyunculara keşfetmeyi ve yaratıcı yol bulmayı ödüllendiren, çözülmesi gereken akıl almaz bulmacalarla dolu bir ortamda kendinden emin ve Fazla boyutlu kahraman Lara Croft’un denetimini verir.
 
Crystal Dynamics, en büyük, en kapsamlı Tomb Raider’da hikaye anlatımını bir sonraki düzeye taşımak için Unreal Engine 5’in gücünden ve en nihayet teknolojisinden yararlanıyor. Oyun ile alakalı ek detaylar daha sonraki bir tarihte duyurulacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir