Aleni Dünya ilim Kurgu Oyunu Cloudpunk, 19 Ağustos’ta PS5 Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Merge Games ve geliştirici ION LANDS, Cloudpunk’ın PlayStation 5 sürümünŞöhret 19 Ağustos’ta PlayStation Store üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Cloudpunk’ın PlayStation 4 sürümüne sahip olLahza kullanıcılar, PlayStation 5 sürümüne fiyatsız olarBeyaz yükseltme alabilecek.
 
Cloudpunk, PlayStation 5’te optimize edilmAmel görsellere ve performansa sahip olacak. ilim kurgu temalı bu üretimi 60 FPS ve 4K çözünürlükte deneyimleyebilirsiniz. Daha Çok aydınlatma ve artırılmış çizim arası ile kendinizi kentin derinliklerinde kaybolmuş halde hissedebilirsiniz.
 
Cloudpunk, dokunsal Geri bildirim dayanağına sahip olacBeyaz ve aracınız hasar gördüğünde uyarlanabilir tetikler devreye girecek. Bunun yanı Dizi yakıt durumunuzu gösteren bir Fer göstergesi de iç olmBeyaz üzere eksiksiz bir DualSense dayanağı sunulacak. 
 
nihayet olarBeyaz oyun, sizi şoför koltuğuna oturtarBeyaz uzun vakittir beklenen kokpit modu ile orijinal bir nazar açısı sunacak. 
 
PS5 geliştirmeleri
 
– 60 FPS 4k çözünürlük
– Dokunsal Geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler  ve daha fazlasını içeren DualSense desteği
– Konsollarda birinci Sefer kokpit modu
– PlayStation 5 Faaliyet kartları
– Daha yüksek doğruluk ve çözünürlük
– ArtLahza sürece arası ve sis kalitesi
– Daha gerçekçi aydınlatma efektleri
– PlayStation 4 oyuncuları için fiyatsız yükseltme
 
Cloudpunk şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için mevcut. 
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir