Alan Wake II seslendirme sanatçısı çıkış tarihini verdi: İşte detaylar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 22, 2023 Yorum Yok

 
Alan Wake’in seslendirme sanatkarı Matthew Porretta, Monsters, Madness, and Magic podcast’inin nihayet kısmında oyunun çıkış tarihi üzerinde durdu. Porretta’nın belirtitğine nazaran beklenen oyun Meydan Wake II, PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için Ekim ayında piyasaya sürülecek.
 
Porretta oyunun çıkış ayını açığa çıkardı
 
 
 
Monsters, Madness, and Magic podcastiyle birlikte Porretta oyun hakkında Türlü yorumlarda bulundu. Bu kapsamda oyun ve oyunun çıkış tarihi hakkında Çeşitli ayrıntılar verdi. Porretta şunları söyledi:
 
“Şu anda Meydan Wake II seslendirmesi üzerinde çalışıyorum. Geldiğimiz noktada çalışmanın ortalarını temsil ediyor. Bu kapsamda oyunun Ekim ayında çıkması gerekiyor.”
 
Alan Wake II, Aralık 2021’de The Game Awards 2021’de duyuruldu ve oyunun 2023 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği resmi olarak onaylandı. Oyun karanlık bir atmosferi, ruhsal manada zorlayacak bir öyküyü, hayatta kalma tecrübesini ve tansiyon dolu anları bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Remedy Entertainment’ın 2010’da çıkarttığı ödüllü ruhsal tansiyon oyunu Meydan Wake ve 2020’de çıkan Meydan Wake Remastered’ın uzun vakittir beklenen devam oyunu yakında geliyor.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir