Aksiyon RPG, Banishers: Ghosts of New Eden Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Focus Entertainment, Life is Strange’in üreticilerinden yeni bir aksiyon RPG’si olan Banishers: Ghosts of New Eden’ı duyurdu. ek olarak yayıncı, oyunun aşağıda bulabileceğiniz birinci fragmanını paylaştı.
 
Fragman, çoğunlukla sinematik imgeler içeriyor. Lakin görüntünün sonlarına gerçek birkaç saniyelik oynanış imajları görüyoruz.
 
Focus Entertainment, Banishers: Ghosts of New Eden’i 2023 yılında Steam üzerinden PC için piyasaya sürmeyi planlıyor. 
 
Oyun açıklaması ise şu halde:
 
New Eden, 1695. Antea Duarte ve Red mac Raith, hayaletlerin tehdidinden muhafazaya Ant eden hayalet avcılarıdır. Feci bir nihayet vazifenin akabinde ölümcül formda yaralanan Antea, nefret ettiği ruhlardan biri olur. Çift, şimal Amerika’nın lanetli yabanî tabiatında çaresizce Antea’yı içinde bulunduğu yeni Kötü durumdan kurtarmanın bir yolunu arar.
 
İki yazgı aşığı ortasındaki hoş, İçten ve kuvvetli bir öyküye kendinizi kaptırın. Sürgüncüler olarak, New Eden topluluklarının hayatlarına girin. Doğaüstü yaratıklar ve eski sırlarla dolu Güçlü bir dünyada unutulmaz hadiseleri çözün. Canlılara eziyet eden ruhları yenip kovmak için zekanızı kullanın yahut Antea’nın manevî güçleri ile Red’in cephaneliğini birleştirin.
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir