Aksiyon rol yapma oyunu Pathfinder: Abomination Vaults duyuruldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 01, 2023 Yorum Yok

 
BKOM Studios, co-op tabanlı hack-and-slash aksiyon rol yapma oyunu Pathfinder: Abomination Vaults’u PC (Steam) için duyurdu. Oyunun duyurulmasıyla birlikte bir Kickstarter kampanyasının da Mayıs ayının sonlarında başlayacağı açıklandı.
 
Ekip oyunla ilgili Çeşitli ayrıntılar verdi
 
 
 
BKOM Studios CEO’su Frederic Martin bir basın açıklamasında yeni oyun hakkında şunları söyledi: “Pathfinder: Abomination Vaults için bir Kickstarter kampanyası başlatmak istiyoruz. Bu kampanya projeyle ilgili  heyecanımızı ve beklentimizi sizlerle paylaşma fırsatı veriyor. Kickstarter ile oyunculara ve hayranlara direkt ulaşabiliyor bunun yanı Dizi sizlere oyunu bizimle birlikte hayata geçirme bahtı sunabiliyoruz.”
 
Yeni oyun dört oyuncuya kadar dayanak sunacak ve ikonik Pathfinder kahramanlarını bünyesinde barındıracak. Farklı maceralara ve Irak bölgelere hakikat gidebileceğimiz oyunda Kötü büyücü Belcorra Haruvex’e ulaşmak ve onun planlarına Kesin olarak nihayet Eda niyetindeyiz. Bu Gaye uğruna atıldığımız macerada ölümcül canavarlar ve iğrenç yaratıklarla savaşacağız. 
 
Pathfinder: Abomination Vaults İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir