Aksiyon rol yapma oyunu Endless Dungeon ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Amplitude Studios, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için daha evvelden 18 Mayıs’ta çıkış yapacak aksiyon rol yapma oyunu Endless Dungeon’ın 19 Ekim’e ertelendiğini duyurdu. Oyuna Last Wish dijital sürümünü ön sipariş veren kullanıcılar 17 Ekim’de erken erişebilecek. Oyunun Switch sürümü ise daha sonraki bir tarihte kullanıcılara sunulacak.
 
Erteleme dahilinde oyunun kusurları giderilecek
 
 
 
SEGA tarafından bildirilene nazaran bu ek mühlet zarfında Amplitude Studios topluluk Geri bildirimlerini daha uygun bir formda tahlil edecek ve bildirimlere nazaran yeni içerikleri oyuna iç edecek. Bu süreçte oyuna dengelem değişiklikleri istikbal ve Çeşitli yanılgılar da giderilecek. En güzel oyun tecrübesi sunmak için birtakım iyileştirmeler yapılacak.
 
Amplitude Studios genel müdürü ve yaratıcı direktörü Romain de Waubert bir basın açıklamasında erteleme sonrası şu açıklamayı yaptı: “Oyuncuların Endless Dungeon oynamayı dört gözle beklediğini biliyoruz ve bu durumdan Dolayı minnettarız. Şimdiye kadar OpenDev oturumlarımızda aldığımız Geri bildirimler, elimizde nitekim Özel bir şey olduğunu kanıtladı. Bizde bu kapsamda Geri bildirimleri önemsediğimizi göstermek ismine oyunu ertelemeye karar verdik. Sizlere en uygun biçimde oyunu sunmak istiyoruz.”
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir