Aksiyon Oyunu Knight vs Giant: The Broken Excalibur Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı PQube ve Endonezyalı geliştirici Gambir Studio, roguelite aksiyon oyunu Knight vs Giant: The Broken Excalibur’u duyurdu. Oyun 2023’ün ilerleyen aylarında PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürülecek. Şu anda PC için bir demo mevcut.
 
Yuvarlak Masa Şövalyelerinden ilham alınarak yaratılmış bu roguelite aksiyon RPG oyununda Kral Arthur olarak oyna. Ülkeye ve insanlara kaos getiren devler Camelot’u yerle bir ettikten sonra büyücü Merlin, harabeleri ve hayatta kalanları daha Çok yıkımdan korumak için Astral Boyuta taşıdı. yürekli şövalye ve kırık kılıcı artık Astral Boyuta yayılmış devleri ve canavarları alt edip Camelot’u eski ihtişamına kavuşturmalı.
 
Astral Camelot’ta dev kısım sonu canavarları seni bekliyor. Her bölgenin sonunda yıkıcı taarruzlar ve muazzam ölçüde SP ile donatılmış üç kuvvetli devden biri ile savaşmalısın. Bu tehlikeli savaşlara giderken krallığın etrafında yaşayan saldırgan canavarlarla karşılaşacaksın. Bir vakitler olağan, barışçıl yaratıklar iken Camelot, devlerin hücumuyla karşı karşıya kaldığında kötüleştiler. Krallığa terör saçan bu canavarlarla Cenk ve onları kırık Ekskalibur’un ile yen.
 
Tanıtım Videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir