Aksiyon Oyunu Animal Well için Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı BIGMODE ve geliştirici Shared Memory, yandan kaydırmalı aksiyon oyunu Animal Well için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladığını duyurdu.
 
Geliştirici Billy Basso, PlayStation Blog’da aşağıdaki yazıyı paylaştı: 
 
”Bir bakıma, hayatım boyunca peşinden koştuğum bütün dağınık İlgi alanları ve hobiler, bu oyunu çıkarmak için Gerekli maharetlere katkıda bulunuyormuş üzere geliyor. Çocukken bir şeyler yapmaktan, fotoğraf yapmaktan ve piyano çalmaktan Beğeni alırdım. Kendimi bir karikatürist ya da Veteriner olarak büyüdüğümü Hayal ettim. Lisede sinema yapımcılığını ve animasyonu keşfettim ve bilgisayarlara giderek daha Çok İlgi duymaya başladım. Daha sonra sinema okuluna gittim lakin boş vakitlerimde kodlama öğrenmeye başladım. Çeşitli İlgi alanları geldi ve geçti, fakat bütün bunlar boyunca dengeli kalan şey, görüntü oyunlarına duyulan derin hayranlıktı. Benim için tam bir sihirdi ve hatırlayabildiğim kadarıyla onları sevdim. Mezun olduktan sonra, bütün hobilerimin yaratılışlarının kimi ferdî istikametlerini anlamaya çalışmaktan Öbür bir şey olmadığını ayrım ettim. 
 
Animal Well büsbütün gizemli bir dünyayı keşfetmekle ilgilidir. Bir çiçekten çıkarsınız ve etrafınızı Müsait gördüğünüz halde anlamlandırmaya bırakılırsınız. Dünya, ister köpek, ister fare, kanguru, kapibara yahut kürkü olsun, içinde yaşayan birçok yaratığın faydasına Mevcut olur. Kimi hayvanlar epeyce Dost canlısı, kimileri ise düşmanca olabilir. Hiçbiri senin düşmanın değil, hiçbiri senin dostun değil. Etraflarına kendilerine manalı gelen hallerde reaksiyon verirler. Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için onlarla çalışmanız yahut onların etrafından dolaşmanız gerekebilir.”
 
Animal Well, 2023’ün ilerleyen aylarında PlayStation 5 ve Steam üzerinden PC için çıkacak.
 
Oynanış Videosu
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir