Age of Wonders 4’ten büyük başarı: Serinin en hızlı satan oyunu oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 17, 2023 Yorum Yok

 
Paradox Interactive tarafından yayınlanan taktik strateji oyunu Age of Wonders 4 seri içerisinde Aka bir muvaffakiyete imza attı. Dördüncü oyun birinci haftasında 250 bin adet sattı. Bu satış sayısıyla birlikte Age of Wonders 4 serideki en süratli satan oyun oldu. Öte yandan oyun Steam’de 42,826 eş vakitli oyuncu sayısına ulaştı.
 
Dördüncü oyun oyuncular tarafından beğenildi
 
 
 
Age of Wonders 4, 4X strateji ögelerini ve Dizi tabanlı taktik savaşlarıyla harmanlayan bir taktiksel rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu üretim içerisinde her cinste imparatorluklarını genişletebiliyor, büyütebiliyor ve değişen bu dünyaya ayak uydurarak Çeşitli fraksiyonlara katılabiliyor.
 
Her bir atılımın Kıymetli olduğu oyunda arka planda oyunculara bir hikaye aktarılıyor ve büyük ölçüde özelleştirilebilir imparatorluklar da bizlere sunuluyor. Oyunun şu anda Steam’de 5 bini aşkın kullanıcı incelemesi bulunuyor ve bu incelemelerin yüzde 82’si olumlu. Çoğunlukla Olumlu etiketine sahip yapım 425,00 TL’den satışta.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir