Açık Dünya Macera Oyunu Infinity Nikki Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Çinli geliştirici Papergames takımı, PlayStation 5, PlayStation 4, PC, iOS ve Android için Aleni dünya macera oyunu Infinity Nikki’yi duyurdu. Oyunun bir çıkış tarihi açıklanmadı. Platformlar ortası takviyeye sahip olacak bu yapım fantezi dünyasında geçecek ve oyuncular Aleni dünyayı keşfe çıkabilecek.
 
Açık dünya macera oyunu 
 
 
 
Infinity Nikki oyununda oyuncular anne kahramanlar Nikki ve Momo’ya katılarak Aleni dünyayı özgürce keşfedecek ve kendine mahsus oyun usullerini oluşturabilecek. Oyunda kahramanların görünümlerini değiştirebilecek, yeni yerleri ortaya çıkaracak ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Infinity Nikki, Nikki serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece iOS ve Android aygıtlarda kullanılabilen evvelki oyunlar ortasında Shining Nikki, Miracle Nikki ve Nikki UP2U World Traveller yer alıyor. 
 
Papergames grubu yakın vakitte duyurulan Aleni dünya aksiyon oyunu Project: The Perceiver’ın (yan kurum 17ZHE Studio ile birlikte) ardındaki stüdyo olarak karşımıza çıkıyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir