4 farklı EA ve DICE oyunu satıştan kaldırılıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 21, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, Battlefiekd 1943, Battlefield Bad Company, Battlefield Bad Company 2 ve Mirror’s Edge’i 28 Nisan’dan itibaren oyun satış mağazalarından kaldıracağını duyurdu. Bu İzah resmi web siteleri aracılığıyla yapıldı.
 
Açıklamada ayrıntılardan bahsediliyor 
 
 
 
Resmi web sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada şu ayrıntılar yer alıyor: “28 Nisan 2023’ten itibaren Battlefield 1943, Battlefield: Bad Company 1 – 2 ve Mirror’s Edge oyunları dijital mağazalardan kaldırılacak ve artık bunları satın alamayacaksınız. Bu atılım, 8 Aralık 2023’te çevrimiçi hizmetlerin kullanımdan kaldırılmasına hazırlık niteliğindedir.
 
Bu kapsamda Bad Company 1, 2 ve Mirror’s Edge oyunlarını daha Evvel satın aldıysanız çevrimdışı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Lakin 8 Aralık’tan itibaren bu oyunların çevrimiçi hizmetlerinden yararlanamayacak yalnızca Biricik oyunculu modlarını deneyimleyebileceksiniz. Çevrimiçi hizmetlerin kaldırılmasıyla ilgili daha Çok bilgi için SSS kısmına bakabilirsiniz.” 
 
Kısacası Battlefield 1943, Bad Company 1 – 2 ve Mirror’s Edge oyunlarını 28 Nisan’a kadar dijital mağazalardan satın alabileceksiniz. 
 
Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir